Новини‎ > ‎

Енергодарський міський голова Павло Музика обговорив нагальні питання із заступником Запорізької обласної державної адміністрації

опубліковано 13 жовт. 2017 р., 01:12 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 13 жовт. 2017 р., 01:41 користувачем Відділ інформації ]
    11 жовтня 2017 року місто з робочим візитом відвідав заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Бабанін. У ході зустрічі з Енергодарським міським головою Павлом Музикою було обговорено ряд питань, що потребують втручання області. Насамперед - це допомога у вирішенні питання вилучення з природо-заповідного фонду 26 га. землі (16 га під міське кладовище та 10 га під полігон з переробним модулем). У Департаменті екології знаходяться документи щодо зняття статусу заказника природо-заповідного фонду, які пройшли всі погодження. У зв’язку з цим керівництво міста звернулося з проханням допомогти вирішити хоча б першочергові питання. Олександр Бабанін пообіцяв посприяти у розгляді даного питання на найближчий сесії обласної ради. 
        Одне з питань, що перебуває на контролі у очільника області – введення в експлуатацію універсального сходового гусеничного підйомника для транспортування інвалідних візків у ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6, який було придбано за рахунок обласного бюджету в рамках реалізації Програми розвитку освіти Запорізької області на 2013-2017 роки. З метою оформлення на належному рівні рішення обласної ради про передачу підйомника Енергодарська міська рада повинна надати клопотання про передачу підйомника у вигляді рішення сесії міської ради. Павло Музика звернув увагу Олександра Бабаніна на ситуацію, яка склалася у депутатському корпусі. Сьогодні місто Енергодар є заложником політичних ігор. Депутати від політичних партій Сергій Хоролець «Блок Петра Порошенка «Солідарність», Сергій Холод «Сильна Україна», Анатолій Анохін ВО «Батьківщина» намагаються всіляко дискредитувати міську владу. Обранці народу не з’являючись на засіданнях міської ради, ставлять під загрозу прийняття важливих для життєдіяльності міста питань. Сьогодні необхідно відхилити політичні пристрасті та амбіції заради процвітання рідного міста. Нажаль, дехто з депутатів міської ради іншої думки. 
        Олександр Бабанін цікавився відкриттям медіатеки у ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6, кошти для оснащення якої були виділені з обласного бюджету у квітні поточного року. Впровадження даного проекту потребує капітального ремонту покрівлі. Рішенням міської ради №20 від 30.08.2017 кошти виділені на капітальний ремонт, але ухвалою міського суду дане рішення призупинено. 
        Місто Енергодар бере участь у проекті з оснащення сучасних медіатек у загальноосвітніх навчальних закладах ЕНВК№1, ЕЗОШ І-ІІІ ступенів №4, ЕЗОШ І-ІІІ ступенів №7. Матеріали та обладнання надаються у вигляді спонсорської допомоги для закладів, які узгодили проект. Кошти на розробку проектно-кошторисної документації та виконання робіт мають бути виділені з місцевого бюджету. На даний час кошти з бюджету міста на здійснення робіт для оснащення сучасних медіатек не виділені через призупинення рішення міської ради ухвалою міського суду. По закінченні зустрічі Павло Музика ознайомив гостя з проектами, які планується реалізувати у Енергодарі: реконструкція та капітальний ремонт доріг, міського стадіону «Старт», площі перед МПК «Сучасник», гуртожитку по проспекту Будівельників, 7.