Новини‎ > ‎

Енергодарський міський голова Павло Музика нагородив переможців конкурсу малюнків «Здай кров заради життя»

опубліковано 1 бер. 2017 р., 07:04 Відділ інформації   [ оновлено 1 бер. 2017 р., 22:05 ]
     1 березня 2017 року у виконавчому комітеті відбулося урочисте нагородження переможців міського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя», який проводився протягом січня-лютого серед дітей та молоді міста.
    На конкурс, мета якого - популяризація ідеї добровільного безоплатного донорства крові, було представлено 86 малюнків: 61 робота у молодшій віковій категорії (від 10 до 14 років) та 25 робіт у старшій віковій категорії (від 15 до 22 років). Оцінювання робіт проводилося за такими критеріями, як відповідність роботи тематиці конкурсу, оригінальність ідеї, художнє виконання малюнку, яскравість та виразність роботи, рівень інформативності тощо. 
    Учасників конкурсу привітав Енергодарський міський голова Павло Музика, який зазначив, що обрати кращі роботи серед майже сотні малюнків виявилося не просто. Саме тому журі додатково відібрали по 7 робіт у кожній віковій категорії, автори яких нагороджені заохочувальними сувенірами від виконавчого комітету. 
    Перше місце у віковій категорії 10-14 років посіла Поліна Фьодорова, у віковій категорії 15-22 – Катерина Шевченко. 
    Павло Музика подякував учасникам за активність та небайдужість, вручив фіналістам подарунки та дипломи конкурсу. Переможці візьмуть участь у ІІ Міжнародному українсько-литовському конкурсі малюнків «Здай кров заради життя».