Новини‎ > ‎

Енергодарський міський голова Павло Музика готовий до діалогу для вирішення питання стихійних ринків

опубліковано 25 жовт. 2017 р., 06:24 Відділ інформації   [ оновлено 25 жовт. 2017 р., 06:24 ]
      
      
 
25 жовтня 2017 року Енергодарський міський голова Павло Музика зустрівся з учасниками наметової акції, які зібралися на вулиці Українській з вимогою легалізувати стихійні ринки.
        Міський голова поспілкувався з продавцями, які торгують на стихійному ринку. Ініціатор акції, приватний підприємець Наталя Данилова, розповіла, що мета заходу - відстояти права і гідні умови для продавців, облаштувати місця для ведення торгівлі відповідно до закону. Підприємці поскаржилися, що на центральному ринку не створено належні умови для торгівлі і відповідні санітарні норми. Крім того, правоохоронними органами регулярно проводяться рейди з ліквідації стихійних ринків. Продавці звернулися до міського голови з проханням посприяти у вирішенні даного питання, адже для багатьох з них торгівля - єдиний спосіб прибутку.
        Павло Музика нагадав, що у поточному році завершився термін договору оренди центрального ринку, у зв'язку з чим була можливість прийняти його до комунальної власності. Однак депутати міської ради не підтримали дане рішення. Тому на сьогоднішній день центральний ринок залишається у приватній власності.
        Міський голова зазначив, що при вирішенні питання необхідно врахувати думку жителів міста. З цією метою ініціаторами акції організовано збір підписів на підтримку облаштування ринку. За результатами зустрічі прийнято рішення найближчим часом провести нараду з даного питання за участю підприємців, власників ринків та міських служб.