Новини‎ > ‎

Енергодарський міський голова офіційно представив колективу КП "ПКВ" нового керівника

опубліковано 8 груд. 2017 р., 03:37 Відділ інформації   [ оновлено 8 груд. 2017 р., 03:38 ]
        8 грудня 2017 року Енергодарський міський голова Павло Музика офіційно представив колективу комунального підприємства «Підприємство комунальної власності» нового керівника - виконуючого обов'язки генерального директора Катерину Хоменко. Вона тимчасово призначена на посаду на період з 30 листопада 2017 року до 30 січня 2018 року розпорядженням міського голови.
        Павло Музика підкреслив, що робота КП "ПКВ" вимагає суттєвих змін. З жовтня працівники не отримують заробітну плату, через багатомільйонну заборгованість перед ВП "Запорізька АЕС", ДТЕК Запорізька ТЕС і ВАТ «Запоріжжяобленерго» арештовані рахунки підприємства. Енергодар - єдине місто в Україні, який з коштів міського бюджету відшкодовує заборгованість комунального підприємства. Напередодні, 7 грудня, рішенням міської ради було виділено кошти на часткове погашення кредиторської заборгованості КП "ПКВ" у розмірі: 22 мільйони гривень - погашення боргів перед ВП "Запорізька АЕС", 10 мільйонів - ДТЕК Запорізька ТЕС, 6 мільйонів - «Запоріжжяобленерго».
  
        Як зазначив міський голова, перед новим керівником поставлені конкретні завдання розібратися у фінансово-економічної ситуації на підприємстві та організувати належну роботу. Напередодні, через саботаж проти призначення нового керівництва, на підприємстві зникли сервер і бухгалтерські документи. Сьогодні ведеться робота по відновленню даних. Павло Музика закликав припинити блокувати роботу підприємства і сприяти діяльності нового керівника.
        Міський голова також нагадав, що у планах міської влади - реструктуризація підприємства, що передбачає поділ КП "ПКВ" на кілька комунальних підприємств. Кожне з них буде відповідати за окремий напрямок роботи: озеленення, благоустрій, тепло- і водопостачання, комунальні мережі.