Новини‎ > ‎

Енергодарський дитячий садок №13 відзначив 30-річчя з дня заснування

опубліковано 3 квіт. 2018 р., 12:53 Відділ інформації   [ оновлено 3 квіт. 2018 р., 12:53 ]
        3 квітня 2018 року міський голова Павло Музика взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення 30-річного ювілею Енергодарського дошкільного навчального закладу №13 «Золота рибка».
        ДНЗ №13 функціонує з 1 квітня 1988 року. Першим завідувачем закладу стала Любов Карпутова, яка доклала чимало зусиль для укомплектування та створення комфортних умов для юних вихованців. У 1995 році на її посаду прийшла Валентина Сальнікова, а у 2001 році – Валентина Голова, яка очолює заклад понині. На сьогодні у дошкільному закладі функціонує 12 груп, у яких виховується близько 200 вихованців. 
 
        Павло Музика привітав трудовий колектив дитячого садка із визначною датою, подякував за значний внесок у виховання дітей, побажав професійних успіхів та благополуччя, вручив квіти та цінний подарунок.
        За сумлінну працю, професіоналізм, успіхи у роботі кращі працівники були відзначені Почесними грамотами Енергодарської міської ради, Листами подяки міського голови, грамотами та подяками управління освіти. Нагрудним знаком Енергодарської міської ради “Кращий працівник” нагороджено завідувача ДНЗ №13 Валентину Голову.
 
        До привітань ювілярів приєдналися начальник управління освіти Світлана Букреєва, колеги та друзі, випускники та їхні батьки.
        Свято продовжилося концертною програмою за участю вихованців та працівників закладу.