Новини‎ > ‎

ЦНАП «Єдиний офіс» отримав мобільний кейс для надання адміністративних послуг у виїзному форматі

опубліковано 22 черв. 2018 р., 23:17 Відділ інформації   [ оновлено 22 черв. 2018 р., 23:18 ]
        Енергодар став одним з 25-ти міст України, які отримали мобільні кейси у рамках проекту «Підтримка територіальних громад у зв’язку зі збільшенням внутрішньо переміщених осіб». Проект виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини. 21 червня у м.Дніпрі представники Енергодарського ЦНАП «Єдиний офіс» взяли участь в урочистому заході з передачі кейсів.
       Мобільний офіс дозволить у форматі віддаленого робочого місця здійснювати повноцінний прийом документів для отримання адміністративних послуг за місцем перебування громадян. Адміністратор за допомогою ноутбука, сканера, термінала та іншого технічного оснащення може виконати всі необхідні операції для надання послуг у будь-якій точці міста: вдома, у лікарні або іншому місці, де перебуває людина з обмеженими можливостями.
        Завдяки мобільному офісу енергодарці похилого віку, люди з інвалідністю, вадами здоров’я та громадяни, які перебувають на стаціонарному лікуванні, зможуть отримати послуги за місцем проживання, не відвідуючи ЦНАП. Послуга буде безкоштовною.
        Використовувати мобільний кейс у роботі Енергодарського центру стане можливо після затвердження рішенням міської ради змін до Положення про ЦНАП «Єдиний офіс».