Новини‎ > ‎

Енергодарських працівників поліції привітали з професійним святом

опубліковано 4 серп. 2017 р., 05:13 Відділ інформації   [ оновлено 4 серп. 2017 р., 05:18 ]
      
 04 серпня 2017 року у виконавчому комітеті міської ради відбулися урочисті збори з нагоди відзначення другої річниці Національної поліції України.
         З вітальним словом до присутніх звернувся виконувач повноважень міського голови Олег Гордевич, який подякував працівникам правоохоронних органів за гідну службу та належну охорону правопорядку у місті:            
 - Я розумію, наскільки важко сьогодні, в період проведення реформ і змін у нашій країні, зберегти відповідність високій планці очікувань людей від поліції. Адже рівень довіри населення є основним критерієм оцінки ефективності її діяльності. Переконаний, що ви гідно будете реалізовувати державну політику в сфері захисту прав і свобод наших громадян, протидії злочинності, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки.
         За сумлінне несення служби, відданість справі, професіоналізм, відповідальне ставлення до роботи Почесними грамотами Енергодарської міської ради, Листами подяки міського голови та пам’ятними подарунками відзначено кращих працівників Енергодарського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області.
        З професійним святом працівників поліції привітали тимчасово виконуючий обов'язки начальника Енергодарського відділу поліції Ігор Любченко, який вручив кращим співробітникам почесні нагороди за гідне несення служби і досягнення в роботі.