Новини‎ > ‎

Енергодарських педагогів попереджено про неприпустимість батьківських внесків у школах та дитсадках

опубліковано 25 жовт. 2017 р., 23:49 Відділ інформації   [ оновлено 26 жовт. 2017 р., 00:55 ]
      
 
25 жовтня 2017 року Енергодарський міський голова Павло Музика взяв участь у засіданні колегії управління освіти міської ради.

        Міський голова повідомив, що на його адресу надійшли скарги від батьків учнів стосовно так званих благодійних внесків на проведення ремонту в групах, придбання підручників, подарунки вихователям і вчителям. Для багатьох батьків шкільні побори виявляються непосильним тягарем, особливо під час проведення випускних вечорів. Павло Музика нагадав, що сьогодні багато батьків не бояться відкрито говорити про існуючу проблему, а також наголосив на необхідності оперативного виявлення і реагування на подібні випадки.
        Начальник управління освіти міської ради Світлана Букреєва повідомила, що минулого тижня на робочій нараді всіх керівників навчальних закладів було попереджено про особисту відповідальність за виявлені випадки батьківських внесків або подарунків. Керівникам навчальних закладів доручено провести роз'яснювальну роботу в колективах і донести до кожного педагога, класного керівника, вихователя інформацію про неприпустимість поборів у навчальних закладах.