Новини‎ > ‎

Енергодарська команда КВН взяла "бронзу" на Всеукраїнському фестивалі

опубліковано 19 вер. 2018 р., 00:40 Відділ інформації   [ оновлено 23 вер. 2018 р., 22:04 ]
     
   
З 12 по 15 вересня в Затоці Одеської області пройшов XXIII Всеукраїнський фестиваль дитячих та юнацьких команд КВК «Жарт-птиця». Фестиваль проходить щороку за підтримки Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Асоціація «КВК України» та Міністерства молоді та спорту України.
        За перемогу змагалася 21 дитяча команда КВК з різних регіонів України. Енергодар представляла команда «5х5» ЕНВК №5, яка стала переможцем міського етапу КВНКсеред навчальних закладів. Поїздку команди на фестиваль було організовано за підтримки відділу сім’ї та молоді Енергодарської міської ради. 
        На фестивалі енергодарці яскраво дебютували, відмінно впоравшись з усіма завданнями: впевнено заявили про себе на конкурсі «візитівок», дотепно відповідали на розминці, відзначилися оригінальними жартами та цікавими образами. За підсумками змагань команда Енергодара отримала високі оцінки від авторитетного журі та виборола кубок фестивалю «Жарт-птиця-2018» за ІІІ місце.
        Керівник Олена Ратомська та учасники команди «5х5» розповіли про підготовку та участь у фестивалі, про те, як у творчому колективі народжуються нові жарти та гуморески, поділилися враженнями від поїздки. Олена Ратомська підкреслила високий рівень фестивалю, важливість проведення таких заходів та залучення до них якомога більшої кількості дітей та молоді.