Новини‎ > ‎

Енергодарській дитячій музичній школі - 45 років

опубліковано 1 груд. 2017 р., 02:03 Відділ інформації   [ оновлено 1 груд. 2017 р., 03:32 ]
        30 листопада 2017 року у МПК «Сучасник» пройшов святковий концерт, присвячений 45-й річниці з дня заснування Енергодарської дитячої музичної школи.
        З ювілейною датою колектив закладу привітала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яна Дабіжа, яка подякувала директору школи Євдокії Бородіній та викладачам за багаторічну роботу, цінний внесок в естетичне та духовне виховання молодого покоління.
 
        Почесною грамотою Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації нагороджено директора дитячої музичної школи Бородіну Євдокію Михайлівну.
Нагрудними знаками «Кращий працівник» за вагомий особистий внесок у справу естетичного виховання дітей та юнацтва, багаторічну сумлінну працю відзначено директора закладу Євдокію Бородіну, завідувача відділом теоретичних дисциплін, викладача-методиста музично-теоретичних дисциплін Світлану Лапошину-Овчиннікову, викладача з фаху балалайки Євгена Смірнова.
 
        Сімнадцять кращих працівників музичної школи нагороджені Почесними грамотами Енергодарської міської ради та Листами подяки Енергодарського міського голови.
        До привітань приєдналися начальник відділу культури міської ради Надія Кулагіна, настоятель храму УПЦ при храмі на ім’я ікони Божої Матері «Призри на смирення» Володимир Іваненко, керівники закладів культури міста, друзі та колеги закладу. Від обласного методичного центру культури та мистецтва Запорізької ОДА колективу Енергодарської школи вручено вітальну адресу.
        Подарунком до свята стали концертні номери випускників музичної школи, а також танцювальний виступ модерн-балету «Терпсіхора».