Новини‎ > ‎

Енергодар продовжує співпрацю з німецькою компанією GIZ у сфері надання допомоги переселенцям

опубліковано 26 черв. 2017 р., 06:34 Відділ інформації   [ оновлено 26 черв. 2017 р., 06:35 ]

      
 
26 червня 2017 року перший заступник міського голови Ігор Курдя провів робочу зустріч з представником німецького товариства міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Іриною Бахчевою.
        Минулого року Енергодар став одним з учасників проекту «Підтримка українських громад у зв'язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб». У рамках співпраці у 2016 році було придбано сучасне обладнання для фізіотерапевтичного відділення Енергодарської ДЗ "СМСЧ №1". Це дозволило організувати якісні послуги з реабілітації не тільки для переселенців, а й для всіх жителів міста.
        У 2017 році компанією прийнято рішення зосередити увагу на наданні методичної допомоги громадам - учасникам проекту. Одним з напрямків співпраці є проведення навчальних тренінгів і семінарів для фахівців, які працюють з переселенцями у сфері надання соціальних, адміністративних та інших послуг. Навчання здійснюється у рамках програми «Менеджери змін».
        Ігор Курдя висловив готовність до подальшої співпраці, підкреслив важливість налагодження ефективної взаємодії у роботі над створенням комфортних умов та розширенням спектра послуг для переселенців та всіх енергодарців.
        За підсумками зустрічі міським службам доручено у найкоротші терміни опрацювати питання щодо участі Енергодара у програмі GIZ, а також визначитися з першочерговими напрямами спільної роботи.