Новини‎ > ‎

Енергодар отримав грант Міжнародної організації з міграції для здійснення ряду соціальних проектів

опубліковано 15 вер. 2017 р., 05:11 Відділ інформації   [ оновлено 15 вер. 2017 р., 05:11 ]

      

 Енергодар став одним з переможців конкурсу Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ) грантів для приймаючих переселенців громад.
         У рамках реалізації проекту «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні» підписано договір про співпрацю між Енергодаром та організацією МОМ. Проектом пропонується реалізувати ряд заходів, спрямованих на вирішення проблем міста шляхом соціальної згуртованості населення. Розмір гранту для Енергодара становить 204 тисячі гривень. Цільова аудиторія проекту - переселенці, діти, молодь, сім’ї з дітьми, люди похилого віку, люди з інвалідністю, волонтери, громадські активісти та всі жителі міста.
         Один з напрямків проекту стосується екологічного виховання, зокрема, впровадження традиції щорічних масових суботників із залученням широких верств населення. Проведення першого загальноміського суботника заплановано на початку жовтня поточного року.
         Серед інших заходів - відкриття на базі центральної бібліотечної системи міста ігрового майданчика для юних енергодарців, бібліокінозалу, бібліоняні, проведення численних майстер-класів, а також конкурсу малюнку «Природа і я». До ЦБС міста придбано ігрові набори, обладнання, канцелярські засоби, а також господарські матеріали і саджанці рослин для проведення загальноміського суботника. Після впровадження проекту близько 200 дітей на рік зможуть відвідати дитячу бібліотеку у рамках заходу «Бібліоняня», близько 800 дітей - у рамках заходу «Бібліокінозал».
         Впровадження таких заходів, упевнені ініціатори проекту, сприятиме пристосуванню переселенців до мирних умов життя, збільшенню кількості місць доступного безкоштовного дозвілля, створенню сприятливих умов для соціалізації дітей.