Новини‎ > ‎

Енергодарці з особливими потребами взяли участь у ХVІІ Азовському Міжнародному фестивалі творчості інвалідів «Повір у себе»

опубліковано 31 трав. 2018 р., 06:51 Відділ інформації   [ оновлено 1 черв. 2018 р., 01:48 ]
 
   З 26 до 29 травня 2018 року команда Енергодарського міського ЦСССДМ взяла участь у ХVІІ Азовському Міжнародному фестивалі творчості інвалідів «Повір у себе», який проходив у м.Бердянську.
    Енергодарська команда повернулася із фестивалю з чисельними перемогами. Так, у змаганнях з настільного тенісу Олена Томазова зайняла І місце серед жінок. Людмила Кунчева виборола для команди І місце у змаганні з шахів, а Анастасія Хорошевська ІІІ місце з дартсу. Самий молодий учасник фестивалю Кирило Павловнін спробував свої сили у змаганнях з шахів та за волю до перемоги і наполегливість, від Президента фестивалю, отримав грамоту та медаль за ІІІ місце.
    Конкурсну концертну програму відкрила Євгенія Дуброва з піснею «Азовське море», зірвала шквал аплодисментів, а для команди принесла І місце в номінації «вокал». Людмила Кунчева вразила всіх присутніх та журі незвичайним виконанням пісні «Я так люблю Україну!»  (ще одне І місце в номінації «вокал»). Веселий настрій створили учасники АРТ-студії (керівник Тетяна Саломатова) театралізованою композицією «Біля криниці» (І місце в номінації «театральний жанр»). Шквал аплодисментів отримав виступ команди «Затійники» (керівник Ольга Прожога) за оригінальний хореографічний номер «Ми – молоді, ми – рівні!». (І місце в номінації «хореографія»). Неодноразовий досвідчений учасник фестивалю Юрій Савченко посів І місце в номінації «авторська пісня». Перше місце в номінації «авторські вірші» журі довелось розділити між двома талановитими енергодарськими поетами Михайлом Кондратюком та Юрієм Савченко.
Чимало зусиль до підготовки творчих робіт до виставки доклали учасники команди, клієнти центру, що були відзначені
грамотами (16 грамот).
    В цьому році команда ЕМЦССДМ привезла три кубки: за вагомий внесок у розвиток творчості інвалідів, за активну участь у фестивалі, за  командний дух, як сама дружна, активна, весела команда.
    За традицією, в рамках заходу, було проведено «Круглий стіл», під час якого учасники могли обмінятись досвідом роботи у напрямку вирішення проблем людей з інвалідністю, розв’язання актуальних питань щодо організації роботи товариств інвалідів тощо.
    Також, під час фестивалю, учасники мали можливість відвідати аквапарк, невеличкий зоопарк, який знаходиться на території ДОК «Райський куточок», поспілкуватися, потанцювати, знайти нових друзів.