Новини‎ > ‎

Енергодарці змогли задати запитання міському голові під час «прямої лінії»

опубліковано 13 лют. 2018 р., 01:31 Відділ інформації   [ оновлено 13 лют. 2018 р., 01:31 ]
      
 
12 лютого 2018 року відбулася телефонна “пряма лінія” з міським головою Павлом Музикою. Питання, що надійшли від жителів міста, стосувалися відновлення роботи ліфта та створення належних умов для пересування особи з інвалідністю; ремонту тротуарів та внутрішньо квартальних доріг; збільшення періоду поливу зелених насаджень.
        У ході «прямої лінії» до Павла Музики також звернулися кілька членів садово-городницького товариства «Волна» з питання щодо відновлення електропостачання території товариства. Аварійне відключення електроенергії сталося внаслідок замкнення силового кабелю. Міський голова зазначив, що для відновлення електропостачання необхідна заміна кабелю, але у зв’язку з тим, що електромережі СГТ «Волна» не належать до комунальної власності міста, провести зазначені роботи комунальники не мають права, адже це буде нецільовим витрачанням бюджетних коштів. Для проведення відповідних ремонтних робіт необхідно укласти договір між керівництвом товариства та КП «Підприємство комунальної власності».
        На більшість звернень, що надійшли на «пряму лінію», надано вичерпні відповіді, деякі взяті під особистий контроль міського голови для подальшого опрацювання.