Новини‎ > ‎

Енергодарців запрошують взяти участь у проекті «Громада своїми руками»

опубліковано 27 бер. 2018 р., 06:42 Відділ інформації   [ оновлено 27 бер. 2018 р., 06:43 ]
        27 березня 2018 року у виконавчому комітеті відбулася презентація конкурсу грантів «Громада своїми руками».
        Конкурс проводиться в Енергодарі вже вшосте, за підтримки компанії ДТЕК. Його метою є підтримка громадських ініціатив, спрямованих на вирішення місцевих проблем. Цього року фінансування від компанії ДТЕК знову збільшено: один проект може отримати фінансову підтримку у розмірі до 55 000 гривень.
        Учасників зустрічі привітали секретар міської ради Леся Нікітіна і менеджер зі зв'язків з місцевими органами влади ДТЕК Запорізька ТЕС Дмитро Дрозд.
 
         Представники ГО "Агенція місцевого розвитку м.Енергодара" розповіли присутнім про умови проведення конкурсу, правила оформлення заявок для участі. Основне нововведення конкурсу цього року стосується  додаткових балів для проектів, спрямованих на впровадження заходів з енергоефективності у сфері житлово-комунального господарства та екології.
        Заявки на участь приймаються до 1 травня 2018 року. Подача заявок буде здійснюватися через сайт соціального партнерства (http://spp-dtek.com.ua) або прийматися за адресою ГО "Агенція місцевого розвитку": вул.Курчатова, 11 каб.216.