Новини‎ > ‎

Енергодарців запрошують взяти участь у міській програмі молодіжного житлового будівництва

опубліковано 22 лют. 2017 р., 23:58 Відділ інформації   [ оновлено 22 лют. 2017 р., 23:59 ]
      
 
22 лютого 2017 року Енергодарський міський голова Павло Музика провів робочу зустріч з представниками Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Сергієм Кошеленком та Юрієм Щербиною. Тема зустрічі стосувалася впровадження в Енергодарі міської програми забезпечення молоді житлом. Кредитування здійснюватиметься Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву за рахунок коштів міського бюджету. Як відзначають представники Фонду, саме державна організація, яка має спеціальну ліцензію на подібний вид послуг, забезпечить всі необхідні гарантії та повну відкритість процесу будівництва та кредитування, а також мінімізує всі ризики, пов'язані з кредитуванням.
          Програма передбачає будівництво двосекційного десятиповерхового будинку на 100 квартир по бульвару Каштановий в районі будинку №7. Для отримання кредиту на житло необхідно, в першу чергу, звернутися до Запорізького регіонального управління Фонду та надати документи для реєстрації. Перелік документів та детальна інформація про умови кредитування опублікована на офіційному веб-сайті Фонду http://www.molod-kredit.gov.ua, а також буде розміщена на офіційному сайті Енергодарської міської ради. Кредит надається строком на 30 років. Початковий внесок становить 6% від загальної вартості обраного житла. При визначенні розміру кредиту враховуються вартість 1 м2 по Запорізькій області, яка визначена наказом Міністерства регіонального розвитку та на сьогоднішній день становить 9316 гривень.
        Загальна вартість програми - близько 77 мільйонів гривень. Рішення про виділення коштів прийматиме Енергодарська міська рада. Проект відповідного рішення планується винести на розгляд депутатів вже наприкінці березня поточного року.
      - До виконавчого комітету вже надходять численні звернення від жителів міста щодо встановлення на квартирний облік та участі у програмі кредитування, - зазначив Павло Музика. - На жаль, сьогодні енергодарці не мають достовірної інформації про особливості та умови отримання кредиту. Тому наше першочергове завдання - провести серед жителів міста, молодих працівників атомної та теплової електростанцій інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо впровадження програми кредитування із залученням фахівців Державного фонду.
        Цього ж дня міський голова та представники Фонду провели зустріч з журналістами місцевих ЗМІ, у ході якої надали відповіді та роз'яснення щодо основних положень проекту.
        Представники Фонду висловили надію на подальшу плідну співпрацю та закликали депутатів міської ради підтримати проект і забезпечити фінансування програми. Протягом місяця планується забезпечити проведення широкої інформаційної кампанії щодо реалізації програми молодіжного будівництва із залученням фахівців Державного фонду.