Новини‎ > ‎

Енергодарців запрошують до обговорення проекту конкурсної документації з призначення керуючої компанії

опубліковано 20 лют. 2018 р., 22:11 Відділ інформації
      
 20 лютого 2018 року під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Курді відбулося засідання конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирних будинків у місті Енергодарі.
        Відповідно до рішення виконавчого комітету від 25.01.2018 №21 комісією було підготовлено конкурсну документацію. З метою одержання зауважень і пропозицій фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань,  відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» 22 лютого 2018 року у газеті «РОСТ» та на офіційному веб-сайті Енергодарської міської ради http://www.en.gov.ua/pidpriemcam/regulatorna-politika буде оприлюднено проект регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Енергодарської міської ради «Про затвердження конкурсної документації для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків у місті Енергодарі» разом із відповідним аналізом регуляторного впливу.
        Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта прийматимуться письмово впродовж місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта за адресою: м. Енергодар, вул. Набережна, 24, або за тел./факс.(06139) 4-02-58, тел. 4-20-16 та на електронну адресу ukv@en.gov.ua.
         Після опрацювання та внесення коригувань конкурсну документацію буде надано на розгляд виконавчого комітету для затвердження.