Новини‎ > ‎

Енергодарці взяли участь у обласному Фестивалі сім'ї

опубліковано 7 черв. 2016 р., 01:11 Відділ інформації   [ оновлено 7 черв. 2016 р., 01:11 ]
 
5 червня 43 клієнти Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, вихованці гуртків Центру дитячої та юнацької творчості взяли участь у заході “Фестиваль сім’ї” у місті Запоріжжя. 
«Фестиваль сім’ї» цього року проходить за активної підтримки Ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького уряду, що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Основна мета ініціатив полягає у наданні підтримки Україні у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб (ВПО) зі східних областей. Саме тому на заході будуть не лише місцеві жителі, а також ті родини, що були змушені переїхати до Запоріжжя через конфлікт на сході країни. 
   Святкування розпочалося святковою ходою “Парад щасливих сімей” на чолі з родинами спортсменів-олімпійців та параолімпійців Запоріжжя. Святкова колона урочисто пройшла від Майдану Волі до центрального парку культури та відпочинку “Дубовий Гай”. Учасників заходу привітали  Голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль, Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина Вольфганг Мьоссінгер.
У 2016 році «Фестиваль сім’ї» пройшов під лозунгом «Щаслива родина – міцна країна!» за тематикою «Олімпійські ігри - 2016». 
        Всі учасники заходу отримали багато позитивних емоцій від участі в освітньо-розважальній  та культурно-мистецькій програмі фестивалю.