Новини‎ > ‎

Енергодарців закликають дотримуватися порядку утримання домашніх тварин

опубліковано 21 бер. 2018 р., 06:55 Відділ інформації   [ оновлено 21 бер. 2018 р., 06:55 ]
  
 
    До виконавчого комітету Енергодарської міської ради все частіше надходять звернення від  щодо прибирання екскрементів тварин їх власниками під час вигулу собак.

        Рішенням Енергодарської міської ради від 27.01.2017 №12 затверджено Правила благоустрою території міста Енергодара, якими передбачено порядок утримання собак, котів та інших тварин.
        Частиною 5 підпункту 6.15.4 пункту 6.15 розділу 6 Правил благоустрою території міста Енергодара передбачено «не допускати, щоб собаки і коти забруднювали квартири, сходові площадки та інші місця загального користування в будинках, дворах і на вулицях. Прибирати в усіх випадках екскременти тварин».
        Недотримання та порушення Правил благоустрою території міста Енергодара є порушенням вимог ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яке тягне за собою накладання штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
        Враховуючи вищезазначене, виконавчий комітет Енергодарської міської ради попереджує власників собак про персональну відповідальність та закликає виконувати правила благоустрою міста Енергодара в частині порядку утримання собак, котів та інших тварин.