Новини‎ > ‎

Енергодарців закликають долучитися до обласного телемарафону до Дня захисника України

опубліковано 18 жовт. 2016 р., 06:24 Відділ інформації   [ оновлено 18 жовт. 2016 р., 06:25 ]
18 жовтня під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яни Дабіжи у виконавчому комітеті міської ради відбулося засідання організаційного комітету з проведення обласного благодійного телевізійного марафону до Дня захисника України. Участь у засіданні взяли начальник управління внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації Олександр Зубченко, депутат Запорізької міської ради, керівник Запорізької ради ветеранів АТО Олег Коломоєць, представник запорізького товариства ветеранів АТО, скарбник марафону Денис Безтужев, депутати Енергодарської міської ради, волонтери, учасники АТО. 
    Олександр Зубченко розповів, що такий благодійний захід — єдиний в Україні, проходить у Запорізькій області вже вдруге та має на меті збір коштів для надання адресної допомоги ветеранам АТО, родинам загиблих та поранених бійців та інші потреби учасників АТО. До участі у заході запрошуються підприємства, установи, організації, місцеві осередки політичних партій та громадських організацій, депутати всіх рівнів - усі, хто своїм благодійним внеском може підтримати наших героїв. Підсумки благодійної акції планується підвести 6 грудня, на День Збройних Сил України. Минулого року на телемарафоні було зібрано близько 300 тис. грн. 
    Начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Олена Смірнова повідомила, що керівникам закладів, підприємств, установ та організацій міста, представникам соціально відповідального бізнесу направлені листи із запрошенням долучитися до благодійного заходу. Інформація про проведення телемарафону та реквізити для переведення коштів розміщені у друкованих ЗМІ та на офіційному веб-сайті Енергодарської міської ради, у трудових колективах міських служб та організацій проводиться інформаційна робота щодо популяризації марафону. 
    - Наше завдання — привернути увагу громадськості до проведення благодійного марафону та залучити до його проведення, у першу чергу, якомога більше ветеранів АТО, керівників громадських організацій учасників АТО та волонтерів, - підкреслив Олег Коломоєць. - Їх участь сприятиме не тільки ефективнішому проходженню марафону та збору коштів, а й соціалізації учасників АТО у суспільстві.
     При облдержадміністрації створено спостережну раду, яка координуватиме розподіл коштів, зібраних у ході марафону. Як зазначив Олександр Зубченко, прийняття рішень щодо спрямування коштів на потреби учасників АТО члени ветеранських та громадських організацій прийматимуть самостійно, без втручання влади. За зверненнями громадських організацій ветеранів АТО та волонтерів кошти будуть направлені на допомогу жителям міст та районів області. 
    Звітування про надходження та спрямування коштів планується здійснювати щотижня на офіційній сторінці телемарафону у соціальній мережі та на веб-сайті ОДА, запевнили координатори. 
    За підсумками засідання прийнято рішення визначити заступника міського голови Яну Дабіжу координатором телемарафону в Енергодарі від міської влади, провести активну інформаційно-роз'яснювальну роботу серед громадськості та керівників підприємств міста щодо популяризації марафону, а також залучити до проведення акції якомога більше захисників, які проживають у місті.