Новини‎ > ‎

Енергодарці вшанували пам'ять полеглих під час Другої Світової війни

опубліковано 22 черв. 2016 р., 02:54 Відділ інформації   [ оновлено 22 черв. 2016 р., 03:11 ]
    22 червня біля пам'ятної стели відбувся мітинг-реквієм до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв в Україні. У заході взяли участь ветерани війни, вихованці дитячого пришкільного табору денного перебування при Енергодарського навчально-виховного комплексу №6 “Усмішка”, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, працівники закладів та установ. 
    До ветеранів звернувся начальник юридичного управління міської ради, виконувач обов'язків заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитро Поліщук, який відзначив величезну роль України у війні, подякував визволителям за безцінний подвиг, побажав довгих років життя та благополуччя.
  
    З промовою до присутніх звернулися начальник управління соціальних програм ВП “Запорізька АЕС” Олексій Трубенков, настоятель храму на честь Почаївської ікони Божої Матері Володимир Мурга. Зі спогадами про тяжкі роки війни та привітаннями до побратимів звернувся учасник бойових дій, ветеран війни, молодший лейтенант 2-го Українського фронту, 128 гвардійської горно-стрілкової дивізії Роман Єрош. 
  
    Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять полеглих у роки війни героїв, які обороняли рідну землю від ворога та поклали вінки та квіти до місця поховання загиблих воїнів. 
    Під час мітингу вихованцями “Школи джур” та Клубу юних моряків “Екватор” біля стели проведено акцію “Вахта пам'яті”.