Новини‎ > ‎

Енергодарців попереджають про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у лісі

опубліковано 10 квіт. 2017 р., 07:54 Відділ інформації
      
 
З метою забезпечення та посилення заходів щодо пожежної безпеки у лісовій та лісопарковій зонах Енергодара, відповідно до розпорядження міського голови від 04.04.2017 №98-р, на час пожежонебезпечного періоду з 07 квітня 2017 року до 01 листопада 2017 року проведення масових заходів у лісовій та лісопарковій зонах міста обмежено. 
         Окрім того, у зазначений період на території лісової та лісопаркової зон міста заборонено заїзд транспортних засобів, окрім спеціального транспорту, а також розведення багать. Енергодарцям нагадано про заборону кидати у лісі непогашені сірники, недопалки, випалювати траву та інші рослини на землях лісового фонду, звалювати та спалювати у лісових насадженнях сміття, будівельні залишки, побутові та горючі відходи тощо.
         Керівництву ДП «Кам'янсько-Дніпровський лісгосп» та Енергодарського відділення поліції Кам'янсько-Дніпровського відділу поліції ГУ НП у Запорізькій області рекомендовано організувати патрулювання найбільш небезпечних у пожежному відношенні ділянок лісу та місць масового відпочинку громадян.
         На час пожежонебезпечного періоду 13-й державній пожежно-рятувальній частині доручено уточнити сили та засоби для залучення на випадок виникнення лісових пожеж. а також проводити роз'яснювальну роботу серед населення про дотримання правил пожежної безпеки. З метою попередження виникнення пожеж на полігоні твердих побутових відходів комунальному підприємству “Підприємство комунальної власності” доручено організувати цілодобове патрулювання працівниками підприємства закріпленої території, а також забезпечити своєчасну обрізку дерев, покіс придорожніх смуг та прибирання території міста.

 
Comments