Новини‎ > ‎

Енергодарців попередили про відповідальність за недотримання правил пожежної безпеки

опубліковано 19 трав. 2017 р., 05:39 Відділ інформації   [ оновлено 19 трав. 2017 р., 05:51 ]
        19 травня 2017 року під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Курді відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
        Члени комісії обговорили заходи щодо запобігання протидії масовим пожежам у лісовій та лісопарковій зонах. Керівникам підприємств, установ та організацій міста доручено забезпечити виконання заходів, передбачених розпорядженням міського голови від 04.04.2017 №98-р. На час пожежонебезпечного періоду з 07 квітня 2017 року до 01 листопада 2017 року у лісовій та лісопарковій зонах обмежено проведення масових заходів, заборонено заїзд транспортних засобів та розведення багать, звалення та спалювання сміття.  Ігор Курдя наголосив на необхідності вжиття заходів щодо притягнення до відповідальності осіб, які порушують правила поводження у лісовій зоні, розпалюють багаття або залишають сміття під час відпочинку на природі. Працівникам 13-й державної пожежно-рятувальної частини доручено посилити інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення стосовно дотримання правил пожежної безпеки на природі.
 
         У ході засідання було заслухано інформацію щодо підготовки міського пляжу «Сонячний» до літнього сезону. У термін до 01.06.2017 планується завершити проведення лабораторних досліджень стану води на пляжі, за підсумками яких буде складено відповідний акт про готовність головного водного об’єкта міста.
        Члени комісії обговорили питання про стан виконання заходів щодо відновлення систем протипожежного захисту будинків підвищеної поверховості, створення територіального формування цивільного захисту, попередження виникнення нещасних випадків та посилення інформаційної роботи щодо правил поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, боєприпасів та саморобних пристроїв.