Новини‎ > ‎

Енергодарці відзначили свято Соборності України

опубліковано 22 січ. 2018 р., 02:23 Відділ інформації   [ оновлено 22 січ. 2018 р., 02:24 ]
      22 січня 2018 року у МПК “Сучасник” відбулися урочисті збори та святковий концерт, присвячені Дню Соборності України.
         Свято розпочалося з виконання Державного Гімну України. З вітальним словом до присутніх звернулися перший заступник Енергодарського міського голови Ігор Курдя, перший заступник голови Великобілозірської районної державної адміністрації Ася Ярмоленко, військовий комісар Енергодарського об’єднаного міського військового комісаріату підполковник Дмитро Васіліаді.
  
        Нагрудним знаком «Ветеран війни-учасник бойових дій» відзначено 50 військовослужбовців, звільнених з лав Збройних Сил України. Серед нагороджених – учасник АТО, який зараз перебуває у полоні на території РФ, Євген Панов. Нагороду отримала мати бійця Віра Котелянець та дружина Катерина. Віра Василівна зачитала присутнім лист від Євгена. 
  
         Пам’ять полеглих учасників АТО вшанували хвилиною мовчання.
         Свої виступи присутнім подарували вокалісти та творчі колективи МПК “Сучасник”  - народний хор “Червона калина”, народний оркестр "Джерела", фольклорний колектив “Родослав”, зразковий ансамбль танцю “Любисток” та вокальна група “Барви”.
  
         До пам'ятника великому українському митцю Тарасу Шевченку урочисто встановили кошики з квітами від Енергодарської міської ради та Великобілозірської райдержадміністрації.