Новини‎ > ‎

Енергодарці відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю

опубліковано 4 груд. 2017 р., 01:35 Відділ інформації   [ оновлено 4 груд. 2017 р., 01:39 ]
        1 грудня 2017 року у фойє МПК «Сучасник» відбувся захід «Планета добра» до Міжнародного Дня людей з інвалідністю.
        З вітальним словом до присутніх звернулася заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яна Дабіжа. Вона передала клієнтам Енергодарського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді цінний подарунок - набори новорічних прикрас. Святкові подарунки клієнти Центру отримали від депутатів Запорізької обласної ради: від Олексія Сагайдачного - новорічну гірлянду та абонементи до художнього виставкового залу, від Володимира Редьки - новорічну ялинку.
 
        Директор ЦСССДМ Тетяна Сидорик подякувала Енергодарському міському голові Павла Музиці, меценатам, волонтерам та всім небайдужим жителям міста, які надають допомогу клієнтам центру.
        Для гостей свята було організовано концертно-розважальну програму. Свої виступи подарували вихованці театральної арт-студії Тетяни Саломатової.
        У фойє залу проходили майстер-класи для дітей з виготовлення декоративно-прикладних виробів з паперу, стрічок, солоного тіста, а також виставка-ярмарок творчих виробів дітей та молоді з інвалідністю.