Новини‎ > ‎

Енергодарці відзначили Міжнародний день інвалідів

опубліковано 30 лист. 2016 р., 06:30 Відділ інформації   [ оновлено 30 лист. 2016 р., 06:33 ]
  
 29 листопада перший заступник міського голови Ігор Курдя взяв участь в урочистому заході, присвяченому Міжнародному дню інвалідів. 
        Ігор Іванович звернувся до присутніх з вітальним словом, побажав успіхів, нових здобутків та життєвого оптимізму, а також подякував всім, хто опікується проблемами людей з особливими потребами, надаючи їм допомогу та підтримку. До привітань приєдналася директор Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Сидорик. Тетяна Сергіївна вручила Листи подяки спонсорам, волонтерам та меценатам, які багато років надають допомогу клієнтам центру.  
        Для гостей свята була організована концертно-розважальна програма у великому залі Культурно-ділового центру ВП «Запорізька АЕС». Свої виступи присутнім презентували вихованці театральної арт-студії Тетяни Саломатової, а також танцювальний колектив «Ельдорадо». Учні загальноосвітніх шкіл міста подарували дітям та молоді з обмеженими фізичними можливостями виготовлені власноруч серця з  різнокольорових паперових метеликів.
   
        Увазі присутніх була представлена виставка-ярмарок виробів декоративно-прикладного мистецтва дітей та молоді з особливими потребами.