Новини‎ > ‎

Енергодарці відсвяткували День молоді

опубліковано 29 черв. 2016 р., 00:43 Відділ інформації   [ оновлено 29 черв. 2016 р., 00:43 ]
      24 червня на площі перед міським палацом культури “Сучасник” відбувся святковий концерт, присвячений Дню молоді.
    Свої виступи енергодарцям подарували молоді талановиті запорізькі виконавці - учасники та переможці обласних та всеукраїнських конкурсів Олена Шалигіна, Олександра Титкова, Антон Якубовський, переможці телевізійного шоу “Школа, ми шукаємо таланти” Маргарита Водяницька, Валерія Неверова та Родіон Переродов. Своєю танцювальною майстерністю глядачів вразила чемпіонка України з сучасної хореографії Владислава Заславська. 
  
    Зі святом молоді енергодарців привітав начальник юридичного управління міської ради, виконувач обов'язків заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитро Поліщук.
     - Приємно бачити, що наша молодь — активна, талановита та небайдужа до життя свого міста. Впевнений, що ваш творчий потенціал стане добрим підґрунтям для подальшого розвитку та процвітання Енергодара. Успіхів вам у всіх справах і починаннях, невичерпної енергії та оптимізму!
  
         Під час свята на площі були організовані патріотичні майстер-класи, де  можна було навчитися виготовляти українські прапорці та орігамі з кольорового паперу, надавати першу домедичну допомогу в умовах бойових дій, нанести патріотичний боді-арт, написати листа військовослужбовцям, які стоять на захисті України. Наймолодші гості свята із задоволенням брали участь у танцювальному флешмобі, вікторинах та конкурсах.
  
    Свято відбулося за підтримки управління молоді, культури і спорту Запорізької обласної державної адміністрації, виконавчого комітету Енергодарської міськради та Запорізького обласного центру патріотичного виховання молоді.