Новини‎ > ‎

Енергодарці вибороли чотири призових місця на регаті крейсерських яхт пам'яті Віктора Черевичного

опубліковано 6 серп. 2018 р., 04:37 Відділ інформації   [ оновлено 6 серп. 2018 р., 04:37 ]
   
  6 серпня у яхт-клубі “Борисфен” відбулося урочисте відкриття традиційної регати крейсерських яхт на Кубок ДТЕК Запорізька ТЕС “Пам’яті Віктора Черевичного”. 
         Успішного старту учасникам перегонів привітали міський голова Павло Музика, директор ДТЕК Запорізька ТЕС Ігор Снєгін. 
         Змагання проходять на Каховській акваторії з 1995 року за підтримки ДТЕК Запорізька ТЕС. Працівник Запорізької теплової станції Віктор Черевичний стояв у витоків заснування в Енергодарі міської вітрильної федерації. 3 серпня йому виповнилося би 75 років. Пам'ять про яхтсмена-першопрохідця спортсмени шанують і донині, заснувавши щорічну вітрильну регату на його честь. Напередодні яхтсмени за традицією відвідали місце поховання Віктора Черевичного на міському кладовищі та вшанували його пам'ять. 
        На відкритті змагань ветерани вітрильного спорту Микола Парамонов і Микола Атанов підняли Державний прапор України.
          У перегонах взяли участь 25 екіпажів з Енергодара, Запоріжжя, Дніпра, Нікополя та Кривого Рогу. Боротьба за призові місця була напруженою. За підсумками змагань енергодарські спортсмени вибороли чотири призових місця. Серед тонників першою стала яхта «Північна Кароліна», у класі напівтонник - «Гайдамак»,  чвертьтонник - «Гетьман». Серед міні-тонників переможцем стала яхта «Грація».
        Всі переможці нагороджені кубками та грамотами змагань.