Новини‎ > ‎

Енергодарці у черговий раз стали призерами фестивалю творчості інвалідів "Повір у себе"

опубліковано 1 черв. 2017 р., 06:36 Відділ інформації   [ оновлено 1 черв. 2017 р., 06:37 ]
         25-28 травня 2017 у Бердянську пройшов традиційний фестиваль творчості інвалідів «Повір у себе». Участь у ньому взяла команда Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Окрім енергодарців участь у фестивалі взяли громадські організації інвалідів зі Львівської області, Полтавщини, Приазов’я, Якимівки, Більмацького району, Запоріжжя, Бердянська.
        Цього року програма фестивалю розширилася новими видами спорту. У змаганнях з настільного тенісу призові місця посіли Ольга Сатрихіна та Олена Томазова. У бомбаскеті серед чоловіків І місце виборов Владислав Карбула, серед жінок – Євгенія Дуброва. У турнірі з шахів ІІ місце посіла Анастасія Юрченко. А у змаганнях з дартсу енергодарські спортсмени показали кращі результати та посіли призові місця: серед чоловіків перемогу здобув Антон Грига, друге місце – Олександр Тарасов, третє – Михайло Кондратюк; серед жінок ІІ місце виборола Ольга Сатрихіна.
 
        Перемогу енергодарці вибороли у таких номінаціях як «Розмовний жанр», «Театральний жанр», «Естрадний вокал», «Авторська пісня». Перше місце у номінації «Авторські вірші» розділили двоє талановитих енергодарських поетів Михайло Кондратюк та Юрій Савченко. За участь у виставці творчих робіт енергодарська команда отримала дипломи фестивалю «За високий художній рівень та виконавську майстерність.
        У рамках заходу було проведено «Круглий стіл», під час якого учасники могли обмінятись досвідом роботи у напрямку вирішення проблем людей з обмеженими можливостями, розв’язання актуальних питань щодо організації роботи товариств інвалідів тощо.