Новини‎ > ‎

Енергодарців, які вчинили адміністративні правопорушення, притягнуто до відповідальності

опубліковано 19 лип. 2017 р., 08:42 Відділ інформації
         
 
19 липня 2017 року відбулося чергове засідання адміністративної комісії, у ході якого розглянуто 4 протоколи.

            До адміністративної відповідальності за статтею 186 Кодексу України про адміністративні порушення «Самоуправство» притягнуто трьох громадян, які 24 травня 2017 року у подвір'ї будинку по проспекту Будівельників, 22 перешкоджали депутатам Енергодарської міської ради Артему Дубкову та Івану Морщавці пройти до автомобіля та вчасно потрапити на засідання сесії міської ради. За результатами розгляду справ порушників притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу у розмірі 85 гривень кожному.
         Члени комісії розглянули два протоколи щодо продажу алкогольних напоїв неповнолітньому. У зв'язку з відсутністю доказів та складу правопорушень прийнято рішення закрити зазначені справи.
       Під час засідання розглянуто протокол про порушення правил благоустрою території міста Енергодара в частині паркування автотранспорту. Згідно зі статтею 152 КоАП ( «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів») жінці призначено штраф у розмірі 510 гривень.

Comments