Новини‎ > ‎

Енергодарці Станіслав Тілінін і Андрій Гонітель - переможці обласного конкурсу «Батько року»

опубліковано 11 вер. 2017 р., 04:01 Відділ інформації   [ оновлено 11 вер. 2017 р., 05:22 ]
        У 2017 році у Запорізькій області  вперше було проведено обласний конкурс «Батько року». Його мета - підвищення ролі батька у вихованні та розвитку дитини, популяризації сімейних цінностей та відповідального батьківства.
        Участь у конкурсі взяли 133 чоловіки з міст та районів області, які своєю діяльністю здійснюють значний внесок у розвиток державотворення, економіки, освіти, культури, спорту, є лідерами у різних галузях, впливають на громадське життя області.
        За підсумками конкурсу лауреатами у сімнадцяти номінаціях стали 46 чоловіків, серед яких – двоє жителів Енергодара. У номінації «Батько – спортсмен» кращим став тренер з вільної боротьби СОК ВП «Запорізька АЕС»  Станіслав Тілінін.  У номінації «Батько - керівник підприємства» перемогу здобув приватний підприємець Андрій Гонітель.
        Нагородження переможців у Запорізькій ОДА відбудеться напередодні Всенародного дня батька - 15 вересня. В Енергодарі переможців планують привітати 21 вересня, під час чергового засідання виконавчого комітету.