Новини‎ > ‎

Енергодарці стали призерами обласного конкурсу соціальної реклами

опубліковано 13 черв. 2017 р., 08:00 Відділ інформації
     
   
09 червня 2017 року у Запоріжжі відбулося підведення підсумків ІІІ обласного конкурсу соціальної реклами “Тобі обирати”, який проходив у рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції “Відповідальність починається з мене”.
         Від Енергодара на конкурс було подано 11 робіт у форматі “Соціальна друкована реклама” та “Соціальна відео-реклама” з тем: “Здоровий спосіб життя” та “Популяризація волонтерської діяльності”.
         Грамотами Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації за участь у ІІІ обласному конкурсі соціальної реклами “Тобі обирати” нагороджені К.Нізяєв (ЕБГ “Гармонія“), О.Вовк (Енергодарська Мала академія наук), С.Ушкало (Бердянський державний педагогічний університет), спеціалізоване формування “Школа волонтерів“ Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (керівник І.Ушкало), інваліди І групи А.Андрієвський та Д.Ланкевич.
         Спеціальним дипломом «Вибір центру молоді» та медаллю відзначено колективну роботу учениць ЕЗОШ №7  В.Бабіч, Н.Атаманюк та Д.Федорченко у номінації “Соціальна відеореклама”. Викладач Дитячої художньої школи міської ради І.Малишко отримала медаль та диплом з відзнакою за оригінальність у номінації “Соціальна друкована реклама”.
         Почесне ІІІ місце обласного конкурсу соціальної реклами “Тобі обирати” у номінації “Соціальна друкована реклама” посіла викладач Дитячої художньої школи міської ради Г.Маєвська.