Новини‎ > ‎

Енергодарці стали фіналістами обласного конкурсу соціальної реклами

опубліковано 14 черв. 2016 р., 02:08 Відділ інформації   [ оновлено 15 черв. 2016 р., 23:18 ]
    У Запорізькій облдержадміністрації відбулося урочисте нагородження учасників та призерів обласних конкурсів. У заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін та заступник голови обласної ради Владислав Марченко.
     За участь у ІІ обласному конкурсі соціальної реклами “Тобі обирати”, направленому на популяризацію здорового способу життя та волонтерської діяльності, грамотами Запорізького обласного центру молоді обласної ради та сертифікатами на знижку для навчання у Класичному приватному університеті нагороджені вихованці гуртку “Медіа-культура” Енергодарської Малої академії наук учнівської молоді (керівник - Катерина Стаценко), учасник гуртка “Комп'ютерна графіка” Енергодарського Центру дитячої та юнацької творчості Олександр Гладкий, вихователь дитячого навчального закладу №13 “Золота рибка” Ілона Перекрест, викладач Дитячої художньої школи міської ради Ірина Малишко, спеціалізоване формування “Школа волонтерів“ Енергодарського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (керівник - Інна Ушкало), а також інвалід І групи Артем Андрієвський.
  
    Почесне ІІ місце у обласному конкурсі соціальної реклами “Тобі обирати” у номінації “Соціальна друкована реклама” посіла викладач Дитячої художньої школи Анна Маєвська, 
    Всі переможці отримали подарунки від обласної влади та спонсорів конкурсу. Обласний конкурс соціальної реклами “Тобі обирати” проводився у рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції “Відповідальність починається з мене”.