Новини‎ > ‎

Енергодарці продовжують звертатися на прийом до міського голови за допомогою у вирішенні проблемних питань

опубліковано 19 бер. 2018 р., 22:34 Відділ інформації   [ оновлено 19 бер. 2018 р., 22:34 ]
      
 
19 березня 2018 року міський голова Павло Музика провів прийом громадян з особистих питань, на який звернулися 6 осіб. Питання, що надійшли, стосувалися забезпечення медичними спецзасобами після операції, приватизації земельної ділянки в СГТ «Волна», вирішення житлових питань.
         До міського голови звернулися мешканці будинку №3 на вулиці Лісовій з питанням щодо протікання покрівлі. Павло Музика повідомив, що зазначений будинок було внесено до переліку покрівель для проведення капітального ремонту, на що виділено кошти рішенням міської ради від 15.03.2018. Ремонтні роботи планується розпочати на початку червня поточного року, після проведення тендерів. 
        На прийом звернулася жителька міста з питання щодо участі у конкурсі на заміщення посади начальника ДЗ «СМСЧ №1». Міський голова повідомив, що провести конкурс на зазначену посаду буде можливо тільки після прийняття медико-санітарної частини до комунальної власності міста. На сьогодні ДЗ «СМСЧ №1» перебуває на балансі Міністерства охорони здоров’я України. Розпочати процедуру передачі стане можливо після узгодження даного питання Кабінетом Міністрів України.