Новини‎ > ‎

Енергодарці продовжують звертатися до міського голови за допомогою у вирішенні проблемних питань

опубліковано 2 квіт. 2018 р., 22:07 Відділ інформації   [ оновлено 2 квіт. 2018 р., 22:07 ]
     
   
2 квітня 2018 року міський голова Павло Музика провів прийом громадян з особистих питань.

        До міського голови звернулася жителька міста з проханням допомогти у знесенні дерев біля місць поховання на території міського кладовища. Відповідне доручення буде дано керівництву КП «Ритуал».
       Одне з питань, що надійшли у ході прийому, стосувалося оформлення соціальної картки учасника АТО. Соціальна картка учасника АТО надає власникам ряд додаткових гарантій і бонусів: безкоштовну правову допомогу, медичні послуги, психологічну підтримку, бонуси і знижки у торговельних мережах та інтернет-магазинах. Партнерами програми є десятки фірм по всій Україні, у тому числі, мережа магазинів побутової техніки «Фокстрот», WOG, «Епіцентр». Отримати таку картку може будь-який учасник АТО. Для цього на сайті kartka.ukrazom.org необхідно заповнити реєстраційну форму.
        З питань оформлення соціальної картки учасника АТО можна звернутися до офіційного представника громадської спілки «Всеукраїнське об'єднання Учасників АТО «Українці разом!» в Енергодарі Володимира Касімова (тел. 067-996-36-95, 099-126-04-31). З інформацією також можна ознайомитися на сайті ukrazom.org.