Новини‎ > ‎

Енергодарці продовжують звертатися до міського голови за допомогою

опубліковано 23 квіт. 2018 р., 07:01 Відділ інформації   [ оновлено 25 квіт. 2018 р., 04:08 ]
    23 квітня 2018 року міський голова Павло Музика провів прийом громадян з особистих питань.
    Декілька питань, що надійшли на адресу міської влади, стосувалися ремонту ліфтів. З міського бюджету рішенням міської ради було виділено кошти для проведення капітального ремонту ліфтів. По певних адресах вже ведуться роботи щодо проведення тендерів та закупівель, після чого буде розпочато роботу з монтажу обладнання та введення його в експлуатацію. Міський голова зазначив, що в Україні виготовленням ліфтів займається лише два поставники, все обладнання виготовляється під замовлення, що уповільнює процес заміни неробочих ліфтів.
        У ході прийому надійшло звернення щодо ремонту покрівлі житлового будинку. Павло Музика нагадав, що депутатської комісією було проведено ревізію аварійних покрівель житлового фонду та визначено перелік тих, які потребують першочергового ремонту. На ремонти визначених покрівель рішенням міської ради було виділено кошти з міського бюджету.
        Інші питання, що надійшли на адресу міського голови, стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування, безкоштовного отримання медичних засобів, приватизації житла. З усіх питань заявникам були наданні відповідні роз'яснення, решта взято на контроль для подальшого вирішення.