Новини‎ > ‎

Енергодарці пільгових категорій зможуть оздоровитися у санаторіях України за рахунок коштів місцевого бюджету

опубліковано 20 черв. 2018 р., 07:08 Відділ інформації   [ оновлено 20 черв. 2018 р., 07:09 ]
            З кожним роком субвенція на підтримку громадян соціальних категорій з державного бюджету суттєво зменшується. Для того, аби не залишити пільговиків без допомоги і забезпечити виконання соціальних гарантій у місті Енергодарі протягом декількох років успішно діє програма соціальної допомоги. Завдяки їй за рахунок коштів міського бюджету фінансується ряд соціальних заходів. Зокрема, придбання санаторно-курортних путівок для оздоровлення ветеранів війни, праці, інвалідів Чорнобильської АЕС ІІ категорії, учасників АТО.
        За перше півріччя 2018 року за рахунок міського бюджету видано 36 путівок енергодарцям пільгових категорій, з них: 17 - ветеранам праці та дітям війни; 14 - інвалідам II категорії, які постраждали від аварії на ЧАЕС; 6 - учасникам бойових дій в зоні АТО; 1 - ветерану війни.
        Всього міською програмою соціальної допомоги на 2018 рік передбачено: 126 тисяч гривень - для компенсації на оздоровлення учасників АТО; 296,1 тисяч - для інвалідів ЧАЕС II групи; 63 тисячі - для ветеранів війни, 189 тисяч - для ветеранів праці.