Новини‎ > ‎

Енергодарці отримали змогу звернутися до міської ради у форматі електронних петицій

опубліковано 20 вер. 2016 р., 05:37 Відділ інформації   [ оновлено 20 вер. 2016 р., 05:39 користувачем Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради ]
У березні поточного року, у рамках впровадження в Енергодарі проекту “Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади” відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між виконавчим комітетом міської ради в особі міського голови Павла Музики та міжнародною благодійною організацією „Фонд Східна Європа”.  
        Проект направлений на запровадження інноваційних механізмів участі громадян у вирішенні місцевих проблем, налагодження результативної співпраці громадян і органів місцевої влади. Одним з перших кроків проекту стало впровадження з квітня поточного року інтерактивної веб-платформи “Відкрите місто”, завдяки якій енергодарці отримали змогу звернутись до міської влади з будь-якого питання у електронному форматі. 
        Наступним кроком реалізації проекту стало запровадження електронних петицій до Енергодарської міської ради через “Єдину систему місцевих електронних петицій”. Таке нововведення дасть можливість громадянам створювати електронні петиції, підписувати вже існуючі оприлюднені  петиції та відстежувати їх розгляд, а місцевій владі — оперативно реагувати на звернення від громадян та здійснювати їх розгляд відповідно до чинного законодавства. Створення такого веб-ресурсу сприятиме зростанню ефективності та своєчасності опрацювання заяв жителів, спростить процедуру звернень та дозволить налагодити зворотній зв'язок між заявниками та відповідальними службами міста.
        На сьогодні всі технічні умови щодо підключення міста Енергодара до Єдиної системи місцевих електронних петицій виконані, а це означає, що всі жителі міста мають можливість ініціювати розгляд електронних петицій, адресованих Енергодарській міській раді, та підтримувати вже створені петиції на сайті “Єдиної системи місцевих електронних петицій”.
        Міський голова Павло Музика підкреслив важливість організації прозорої та відкритої діяльності органів міської влади, та висловив сподівання, що ресурс сприятиме участі громади у життєдіяльності міста, оперативному вирішенню проблем та створення комфортних умов для енергодарців.