Новини‎ > ‎

Енергодарці можуть онлайн дізнатися, які з міських об'єктів обладнані засобами для доступу маломобільних груп населення

опубліковано 12 лют. 2018 р., 05:50 Відділ інформації   [ оновлено 12 лют. 2018 р., 05:52 користувачем Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради ]
      
 
На сайті Енергодарської міської ради створено новий розділ «Доступність маломобільних груп населення» www.en.gov.ua/golovna/dostupnist-malomobilnih-grup-naselenna, де планується розміщувати актуальну інформацію щодо забезпечення безперешкодного доступу до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури людей з обмеженими фізичними можливостями.
        Зараз у розділі можна ознайомитися з результатами проведеного моніторингу стану забезпечення доступу маломобільних груп населення до будівель і приміщень закладів або установ загального користування. У таблиці зазначено, які з об’єктів соціального захисту, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, закладів культури і освіти обладнані засобами доступу для комфортного пересування інвалідів: пандусами, сходами, ліфтами.
        Окрім того, кожен житель міста має змогу онлайн переглянути інтерактивну карту-схему розміщення об'єктів в місті Енергодарі, обладнаних засобами для доступу інвалідів, яка супроводжується відповідними фотознімками.
        Інформація у розділі буде регулярно оновлюватися відповідно до облаштування об’єктів інфраструктури міста засобами для доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.