Новини‎ > ‎

Енергодарцям розповіли про умови участі у програмі молодіжного житлового будівництва

опубліковано 24 трав. 2017 р., 23:00 Відділ інформації
     
   
24 травня 2017 року у виконавчому комітеті пройшла робоча зустріч представника Запорізького регіонального управління Державної спеціалізованої установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Марини Качур з представниками бюджетної сфери міста Енергодара. Тема зустрічі стосувалася впровадження в Енергодарі міської програми забезпечення молоді житлом, затвердженої рішенням Енергодарської міської ради у січні поточного року.   
          У ході зустрічі спеціаліст Фонду розповіла про діяльність державної установи у сфері будівництва житла для молоді, досвід роботи у містах України, надала роз’яснення та детальні відповіді на всі запитання енергодарців, які бажають взяти участь у програмі, ознайомила кандидатів з умовами кредитування та переліком необхідних документів для реєстрації.  
          Аналогічні прийоми представниками Фонду планується проводити регулярно, про що буде повідомлено заздалегідь. У ході зустрічей фахівці відповідатимуть на запитання, які виникають у громадян, а також прийматимуть документи для реєстрації.