Новини‎ > ‎

Електропостачання у 1 та 2 мікрорайонах відновлено

опубліковано 3 вер. 2018 р., 04:16 Відділ інформації   [ оновлено 3 вер. 2018 р., 23:10 ]
    
31 серпня 2018 року о 18.00 на закритій трансформаторній підстанції 6 сталося коротке замикання, внаслідок якого відбулося аварійне відключення електропостачання 1 та 2 мікрорайонів. 
    До роботи були залучені працівники комунальних підприємств «Підприємство комунальної власності» та «Комунальні системи», а також ВП «Запорізька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» та ВП «Запорізька ТЕС» ПАТ «ДТЕК «Дніпроенерго».
    Протягом 3 діб комунальники та енергетики ліквідували пориви аварійного пошкодження кабелю. Електропостачання було відновлено 3 вересня, о 04.00. 
    Міська влада висловлює щиру подяку генеральному директору ВП «Запорізька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» Олександру Остаповцю та директору ВП «Запорізька ТЕС» ПАТ «ДТЕК «Дніпроенерго» Ігорю Снєгіну за оперативне надання спеціалістів, високовольтної лабораторії та необхідних матеріалів. Також керівництво міста висловлює вдячність працівникам комунальних підприємств міста за відповідальне ставлення до роботи, зокрема головному енергетику КП «ПКВ» Дмитру Малахову за проявлений професіоналізм та сумлінну працю.