Новини‎ > ‎

Дві жительки Енергодара стали переможницями обласного конкурсу «Господиня свого краю-2017»

опубліковано 12 квіт. 2017 р., 05:40 Відділ інформації   [ оновлено 12 квіт. 2017 р., 05:41 ]
        12 квітня 2017 року у виконавчому комітеті Енергодарської міської ради відбулося засідання Координаційної ради з питань молодіжної, сімейної і гендерної політики, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми.
        Члени ради заслухали інформацію Енергодарського міського центру зайнятості щодо становища жінок міста на ринку праці та послуги, які надає центр жителькам міста. Протягом першого кварталу поточного року в Енергодарі мали статус безробітних 387 жінок, з них 41 - працевлаштована. Спеціалістами центру регулярно проводяться семінари з профорієнтації та гендерної політики.
 
        У ході засідання було розглянуто підсумки обласного конкурсу «Господиня свого краю-2017». У конкурсі, мета якого - сприяння впровадженню гендерної рівності у суспільстві, Енергодар представляли п’ять жінок, кожна з яких досягла визначних успіхів у своїй сфері діяльності. За результатами конкурсу у номінації «Жінка – громадський діяч» однією з переможниць стала журналіст, волонтер, громадська активістка Катерина Стаценко. У номінації «Жінка-спортсменка» однією з кращих стала майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках та каное, бронзовий призер серед дорослих чемпіонату Світу-2016 з марафону серед веслувальників, багаторазовий чемпіон України  та Європи Людмила Бабак.
        У ході засідання розглянуто питання про організацію літнього оздоровлення, відпочинку та зайнятості дітей та підлітків влітку 2017 року. Відповідно до плану управління освіти, при загальноосвітніх навчальних закладах ЕНВК №1, ЕНВК №5 та ЕБГ «Гармонія» за рахунок коштів міського бюджету працюватимуть пришкільні табори з денним перебуванням. На базі ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6 працюватиме пришкільний табір для 280 дітей працівників ВП «Запорізька АЕС». Також у місті планується організація роботи літньої школи для 170 обдарованих дітей на базі ЕБГ «Гармонія».
        Координаційною радою вирішено порушити клопотання перед Запорізькою обласною державною адміністрацією про представлення до присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» Струпинській Надії Тимофіївні, яка виховує 7 дітей.