Новини‎ > ‎

Довготривала восьма сесія міської ради врешті завершила свою роботу

опубліковано 29 серп. 2016 р., 06:59 Відділ інформації   [ оновлено 11 вер. 2016 р., 23:45 ]
    27 серпня, під головуванням міського голови Павла Музики продовжила свою роботу восьма сесія Енергодарської міської ради сьомого скликання.
    Першим питанням, винесеним на розгляд депутатів, стало прийняття Звернення до Президента України Петра Порошенка та Верховної Ради України з проханням вжити усіх можливих заходів для визволення з полону та повернення додому енергодарця, члена виконавчого комітету, учасника АТО Євгена Панова, якого було затримано російськими спецслужбами. Напередодні, 25 серпня, аналогічне звернення було прийнято Запорізькою міською радою. На сесії в Енергодарі були присутні депутати Запорізької міської ради від партії “УКРОП” Михайло Прасол та Олег Коломоєць, які також звернулися до енергодарських депутатів з проханням підтримати зазначене рішення. Звернення було прийнято одноголосно.
  
    До порядку денного було внесено 88 основних питань та 5 додаткових.  Відповідно до Регламенту Енергодарської міської ради голосування з усіх питань проходило поіменно.
    Депутатами Енергодарської міської ради затверджено зміни до ряду міських програм: Програми розвитку системи освіти міста на 2016-2018 роки, Програми сприяння розвитку місцевого самоврядування на 2012-2016, Програми розвитку МПК “Сучасник” на 2013-2017 роки, Програми розвитку земельних відносин на території Енергодарської міської ради на 2016-2020 роки. 
З метою запровадження інноваційних механізмів участі громадян у вирішенні місцевих проблем, налагодження результативної співпраці громадян і органів місцевого самоврядування рішенням ради затверджено Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Енергодарській міській раді.
  
    Одне з питань порядку денного стосувалося прийняття до комунальної власності міста “ДЗ “Спеціалізована медико-санітарна частина №1”. Павло Олексійович нагадав, що утримання закладу стане суттєвим фінансовим навантаженням для міського бюджету. Однак Міністерство охорони здоров'я України, якому підпорядкована СМСЧ, продовжує наполегливо пропонувати Енергодару та іншим містам-супутникам АЕС виступити з ініціативою про передачу медсанчастин на баланс міста. У зв'язку із цим міський голова виніс питання про долю медичного закладу на розгляд міської ради. Більшістю голосів депутати утрималися від прийняття медичного закладу на баланс міста. Начальник СМСЧ Людмила Кульпіна виступила з пропозицією створити робочу групу з детального вивчення даного питання, оцінки матеріально-технічного стану та видаткової частини медичної частини. 
    Рішенням міської ради затверджено зміни до Положення про відділ державного архітектурно-будівельного контролю Енергодарської  міської ради. Відтепер відділ ДАБК уповноважений проводити перевірки відповідності виконання підготовчих та будівельних робіт вимогам законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил, затвердженим проектним вимогам, відповідності будівельних матеріалів, виробів і конструкцій, які використовуються під час будівництва об’єктів, вимогам державних стандартів, а також залучати до проведення перевірок представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, експертних та громадських організацій.
  
           Під час проведення сесії до міського відділення поліції надійшов телефонний дзвінок про те, що будівля міської ради замінована. Представники правоохоронних органів повідомили, що дана інформація є недостовірною. Депутати продовжили роботу.
У ході засідання депутати прийняли рішення звернутися до керівництва Запорізької обласної державної адміністрації з вимогою проведення розслідування спільно із Енергодарською міською радою масового знищення лісових насаджень у межах Камянсько-Дніпровського району та міста Енергодара. Окрім того, рішенням ради відтепер заборонено вирубку дерев на території міста Енергодара Камянсько-Дніпровському лісництву та будь-яким іншим суб’єктам підприємницької діяльності без узгодження з міською радою.
    Одне з основних питань стосувалося затвердження на посаду заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. За підсумками голосування на посаду першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради призначено Ігоря Курдю, посади заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради — Василя Разводова та Яну Дабіжу.
    Одноголосно депутати підтримали рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею 0,1000 га одинадцяти учасникам АТО по вулиці Молодіжній, навпроти будинку №17. У переліку осіб, що отримали дозвіл, - енергодарець Євген Панов, який перебуває у полоні.
            До депутатів звернулася жителька будинку по вулиці Лісовій, 1 Любов Сердюк із проханням розглянути питання щодо виділення коштів на ремонт покрівлі її будинку. Під час роботи сесії було підготовлено проект рішення, згідно із яким управлінню комунальної власності доручено організувати роботу з ремонту покрівлі даного будинку та завершити її у термін до 15 жовтня поточного року. 
            Після розгляду усіх запланованих питань восьма сесія, яка розпочалася ще 14 квітня, завершила свою роботу.