Новини‎ > ‎

До травневих свят в Енергодарі запрацює міський фонтан

опубліковано 20 квіт. 2017 р., 05:00 Відділ інформації   [ оновлено 20 квіт. 2017 р., 05:01 ]
        У рамках традиційної загальноміської акції «Місячник благоустрою», за дорученням міського голови Павла Музики, силами працівників комунальних служб продовжується активна робота з благоустрою вулиць та прибудинкових територій міста до весняно-літнього періоду: вивезення сміття, прибирання та озеленення вулиць, прибудинкових територій, благоустрій газонів та квітників.
        Серед інших заходів керівництву комунальних служб доручено провести роботи з упорядкування та приведення до належного стану пам’ятних знаків та меморіалів. Зокрема, комунальниками здійснено косметичний ремонт пам’ятника Тарасу Шевченку, а також пам’ятного знаку учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС по вулиці Молодіжній, відновлено освітлення та здійснено прибирання прилеглої території. 26 квітня 2017 року біля пам’ятного знаку ліквідаторам пройде мітинг-реквієм з нагоди роковин Чорнобильської трагедії.
 
        Комунальниками завершується робота щодо косметичного ремонту міського фонтана по вулиці Центральній. Як зазначив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь Разводов, фонтан потребує капітальної реконструкції. Це стане можливим після розробки та затвердження проекту, його узгодження та виділення коштів на проведення робіт. Фонтан запрацює після завершення поточного ремонту, з 1 травня. До травневих свят також планується запустити в роботу фонтан на сквері по вулиці Курчатова. 
        З початку травня також розпочнуть роботу громадські туалети біля МПК “Сучасник” та біля міського скверу по вулиці Курчатова.