Новини‎ > ‎

Дошкільному навчальному закладу №7 - 35 років!

опубліковано 24 бер. 2017 р., 07:34 Відділ інформації   [ оновлено 26 бер. 2017 р., 23:00 ]
        24 березня 2017 року міський голова Павло Музика взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення 35-річного ювілею Енергодарського ДНЗ №7 «Теремок».
         ДНЗ №7 функціонує з 10 березня 1982 року. Першим завідувачем закладу була Людмила Зарайченко. У 1995 році дитячий садок набув статусу закладу комбінованого типу з корекцією вад у фізичному розвитку. З грудня 1999 року педагогічний колектив очолює Олена Северухіна. У 2010 році заклад отримав статус - дошкільний навчальний заклад ясла-садок. На сьогодні у дошкільному закладі функціонує 12 груп, у яких виховується 232 вихованця. У ДНЗ - 72 працівника, багато хто з них працює майже від дня заснування закладу. Колектив ДНЗ — переможець та дипломант численних міжнародних та обласних педагогічних виставок, конференцій та фестивалів.  
 
        Павло Олексійович привітав трудовий колектив дитячого садка із визначною датою, побажав професійних успіхів та добробуту, вручив квіти та пам'ятний подарунок.
         За багаторічну сумлінну працю, високій професіоналізм, успіхи у вихованні підростаючого покоління Почесними грамотами Енергодарської міської ради, Листами подяки міського голови, грамотами управління освіти відзначені найкращі працівники закладу. Нагрудним знаком Енергодарської міської ради “Кращий працівник” за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, успіхи у навчанні та вихованні підростаючого покоління нагороджено вихователя-методиста закладу Валентину Горбенко.
         Свято продовжилося концертною програмою за участю вихованців та працівників закладу.