Новини‎ > ‎

До переліку спортсменів, які отримують грошову премію міського голови, внесено зміни

опубліковано 25 лип. 2018 р., 01:10 Відділ інформації   [ оновлено 25 лип. 2018 р., 04:10 ]
     
   25 липня 2018 року під головуванням міського голови Павла Музики відбулося засідання комісії щодо відзначення грошовими персональними виплатами видатних спортсменів міста Енергодара.
        У зв'язку з від'їздом на навчання одного зі спортсменів, який отримує премію міського голови, - кандидата в майстри спорту України з боксу Армана Магуріна, і неможливістю представляти наше місто на спортивній арені, прийнято рішення перенаправити призначену йому грошову премію іншому спортсменові.
        Розглянувши клопотання спортивних закладів, члени комітету прийняли рішення призначити грошову персональну виплату з серпня 2018 року Олександру Чехмістренко - кандидату у майстри спорту України з веслування на байдарках та каное, переможцю чемпіонату Запорізької області 2018 року, дворазовому срібному призеру чемпіонату України серед юніорів 2018 року, дворазовому переможцю та срібному призеру чемпіонату України серед юнаків 2018 року.
        З метою стимулювання успішного виступу на міжнародних спортивних аренах видатних спортсменів міста та відзначення їх вагомого внеску у розвиток спорту України з 2018 року розпорядженням міського голови розмір грошової персональної виплати збільшено з 1 до 3 тисяч гривень.
       За рішенням комісії грошову персональну премію у 2018 році отримують:
1. Кряж Дмитро (1999 р.н.) - майстер спорту України з веслування на байдарках та каное, дворазовий чемпіон України серед молоді до 23 років та дорослих, срібний та бронзовий призер чемпіонату України серед юніорів, срібний та бронзовий призер чемпіонату Світу серед молоді до 24 років (ЮАР), 9 місце чемпіонат Європи з марафону серед юніорів (Португалія), член збірної команди України.
2. Давидов Денис (1996 р.н.) - майстер спорту України з веслування на байдарках та каное, дворазовий чемпіон України серед молоді до 23 років та дорослих , два 10 місця Чемпіонату світу серед молоді до 23 років (ЮАР), 6 місце чемпіонат Європи з марафону серед юніорів (Португалія), член збірної команди України.
3. Бабак Людмила (1997 р.н.) - майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках та каное, трьох разова чемпіонка України серед дорослих, чемпіонка Європи з марафону (Португалія), чемпіонка Світу з марафону серед дорослих (ЮАР), член збірної команди України.
4. Кумейко Аліна (1997 р.н.) - майстер спорту України міжнародного класу з парапауерліфтингу, 4 місце Кубок Світу (Венгрія), член збірної команди України. На даний час готується до Чемпіонату Світу (Мексика).
5. Топоркова Раїса (1986 р.н.) - майстер спорту України міжнародного класу з парапауерліфтингу, учасниця Чемпіонату Світу (ОАЕ), член збірної команди України. На даний час готується до Чемпіонату Світу (Мексика).
6. Соколик Олександр (2002 р.н.) - кандидат у майстри спорту України з боротьби сумо, чемпіон України, срібний призер Чемпіонату Європи, член збірної команди України.
7. Маткін Олександр (2003 р.н.) - кандидат у майстри спорту України з боксу, бронзовий призер чемпіонату України серед юніорів, чемпіон міжнародного турніру «Азовець», член збірної команди України.
8. Чехмістренко Олександр (2002 р.н.) -  кандидат у майстри спорту України з веслування на байдарках та каное, переможець чемпіонату Запорізької області 2018 року, дворазовий срібний призер чемпіонату України серед юніорів 2018 року, дворазовий переможець та срібний призер чемпіонату України серед юнаків 2018 року.
9. Борисенко Ольга (1989 р.н.) - майстер спорту України з легкої атлетики, переможець чемпіонату України, призер командного чемпіонату України, член збірної команди України.
10. Фурманов Олексій (1998 р.н.) - кандидат у майстри спорту України з тайського боксу «Муей-Тай», майстер спорту міжнародного класу з кікбоксингу WPKA, чемпіон України з тайського боксу, чемпіон України з кікбоксингу в розділі «Орієнтал» і К-1, чемпіон України з кхмерського боксу «Кун Кхмер», переможець відкритого міжнародного турніру з кікбоксингу К-1 «Кубок Галичини», член збірної команди України.