Новини‎ > ‎

До Міжнародного дня захисту дітей в Енергодарі розпочали роботу дитячі пришкільні табори

опубліковано 2 черв. 2016 р., 00:45 Відділ інформації   [ оновлено 2 черв. 2016 р., 00:45 ]
         
 
 
1 червня, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, у великій залі міського палацу культури “Сучасник” відбулося урочисте відкриття першої зміни дитячого пришкільного табору відпочинку з денним перебуванням дітей “Усмішка”. 
         З вітальним словом до дітей та їх батьків звернувся начальник юридичного управління міської ради, виконувач обов'язків заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитро Поліщук, який побажав малятам веселих літніх канікул та гарного відпочинку.
    Протягом першої зміни у таборі відпочинуть та оздоровляться 160 дітей працівників ВП “Запорізька АЕС”. З 1 до 21 червня на базі Енергодарських загальноосвітніх шкіл №2, №4 та №7 працюватимуть пришкільні табори денного перебування, організовані управлінням освіти міської ради. Відповідно до рішення виконавчого комітету, батьки сплачуватимуть тільки 60% харчування дитини у таборі, інші витрати бере на себе міська влада. 
  
    Цього ж дня Дмитро Васильович взяв участь у святковому заході у міському парку культури та відпочинку. Для дітей підготовчої групи Енергодарської дитячої художньої школи був організований конкурс малюнку на асфальті. Всі юні учасники заходу відзначені солодкими подарунками від депутата міської ради Вадима Рябухи. 
    З нагоди святкування Дня захисту дітей на площі біля палацу культури “Сучасник” для дітей міста відбулися масові розважальні заходи та театралізована програма “Свято дитинства”.
    Юних енергодарців зі святом привітав голова профспілкового комітету Запорізької атомної електростанції Микола Захаров, який побажав дітям та їх батькам міцного здоров'я, щастя, добробуту, здійснення задумів та мрій. 
  
    Для дітей була представлена вистава театральної студії за мотивом казки братів Грімм “Білосніжка та сім гномів”. Окрім того, малеча мала змогу проявити свої художні здібності у малюнку на асфальті.