Новини‎ > ‎

До кінця поточного року адмінбудівля виконавчого комітету буде передана від АЕС до власності міста

опубліковано 12 серп. 2016 р., 04:54 Відділ інформації   [ оновлено 12 серп. 2016 р., 04:55 ]
        12 серпня під головуванням радника міського голови, виконувача обов'язків заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василя Разводова відбулося засідання технічної комісії з обстеження стану адміністративної будівлі. 
- Робота щодо передачі будівлі виконкому до власності громади міста, яка була розпочата ще чотири роки тому, через різні політичні мотиви досі не завершена, - зазначив Василь Васильович. - Наше завдання — виконати цю роботу за три місяці, провівши повне обстеження стану будівлі. 
  
Розпорядженням міського голови від 09.08.2016 №252-р, з метою прискорення та оптимізації роботи щодо прийому-передачі адміністративної будівлі на 200 співробітників до комунальної власності територіальної громади міста Енергодара від ВП «Запорізька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» створено технічну комісію з обстеження стану адмінбудівлі. Очолює комісію Василь Разводов. У складі комісії — 9 робочих груп, члени яких здійснюватимуть обстеження будівлі за різними напрямками. Зокрема, фахівцями буде проведено детальний огляд стану внутрішньоквартальних мереж водопостачання та каналізації, теплових мереж, електрообладнання, протипожежної сигналізації та оповіщення, комп’ютерних мереж, будівельної частини, пасажирських ліфтів, сантехнічного обладнання систем гарячого та холодного водопостачання, системи вентиляції та кондиціювання. 
Керівникам всіх робочих груп доручено завершити роботу з повного обстеження стану будівлі до 1 вересня поточного року, за результатами якого скласти акти технічного обстеження відповідних систем будівлі. У період до 1 жовтня, зазначив Василь Васильович, за необхідністю будуть розроблені кошториси всіх проблемних питань, які будуть виявлені у ході обстежень та вже у листопаді 2016 року приміщення адміністративної будівлі планується передати повністю у власність міста.