Новини‎ > ‎

До Дня Незалежності України у місті заплановано проведення ряду святкових заходів

опубліковано 27 лип. 2016 р., 03:41 Відділ інформації   [ оновлено 27 лип. 2016 р., 03:41 ]
 
26 липня під головуванням начальника юридичного управління міської ради, виконувача обов'язків заступника міського голови з питань діяльності  виконавчих органів влади Дмитра Поліщука відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та 25-ї річниці Незалежності України. 
    Члени організаційного комітету затвердили план культурно-масових, молодіжних та спортивних заходів, які відбудуться у місті з нагоди державного свята. Серед основних - урочисті збори у палаці культури “Сучасник”, концертна програма та нагородження військовослужбовців та волонтерів; покладання квітів до памятного знаку учасникам АТО “Герої нашого часу” та місць поховання енергодарців, які віддали життя за цілісність та незалежність України; привітання військовослужбовців військових частин; традиційний парад вишиванок; фотоконкурс “Молоде обличчя України”; святкова концертна програма на площі перед міським палацом культури “Сучасник”. 
    Окрім того, активістами громадської організації “Об'єднання учасників АТО та волонтерів “Передова” ініційовано проведення 23.08.2016 біля пам'ятного знаку учасникам АТО “Герої нашого часу” заходу до Дня Державного Прапора України із запрошенням учасників АТО, волонтерів та жителів міста. 24 серпня о 10.15 енергодарці долучаться до Всеукраїнської хвилини мовчання на честь українців, які віддали життя за свободу, цілісність та незалежність України.