Новини‎ > ‎

Для впровадження в Енергодарі програми молодіжного будівництва необхідно рішення депутатів міської ради

опубліковано 19 трав. 2017 р., 05:34 Відділ інформації   [ оновлено 19 трав. 2017 р., 05:34 ]
           18 травня 2017 року міський голова Павло Музика провів робочу зустріч з головою правління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Сергієм Комнатним. Тема зустрічі стосувалася впровадження в Енергодарі міської програми забезпечення молоді житлом. Програма передбачає кредитування енергодарців, яке здійснюватиме Фонд за рахунок коштів міського бюджету. Співпраця з Фондом обґрунтована державними гарантіями організації, наявністю спеціальної ліцензії на подібний вид послуг, що дозволить мінімізувати всі ризики, пов'язані з кредитуванням.
 
         Сьогодні у напрямку забезпечення енергодарців житлом вже зроблено перші кроки. Рішенням міської ради в Енергодарі виділено земельну ділянку під будівництво десятиповерхового будинку на 100 квартир по бульвару Каштановий у районі будинку №7.  Рішенням виконавчого комітету затверджено Порядок взаємодії Енергодарської міської ради з Запорізьким управлінням Фонду при наданні пільгових довготермінових кредитів за рахунок коштів міського бюджету. За попередніми розрахунками загальна вартість програми - близько 79 мільйонів гривень. Рішення щодо виділення коштів прийматиме Енергодарська міська рада.
         Павло Музика наголосив, що сьогодні у міській раді склалася вкрай складна ситуація: частина депутатів саботують прийняття ряду важливих для життєдіяльності міста питань. Представники Державного фонду висловили готовність взяти участь у засіданні сесії міської ради та детально роз’яснити депутатам важливість та необхідність впровадження в Енергодарі програми молодіжного будівництва.
         За підсумками засідання вирішено активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо впровадження програми кредитування та умов отримання кредиту, ініціювавши проведення тематичних інформаційних заходів на підприємствах міста, зокрема, ВП «Запорізька АЕС» та ДТЕК Запорізька ТЕС.